tepelne_izolace

Zateplenie drevostavieb

Vzhľadom na rastúce ceny energie je potrebné myslieť na najefektívnejšie zateplenie domu, aby sa únik tepla eliminoval na minimum a zároveň sa znížili náklady na vykurovanie. U drevostavby musíme naviac brať do úvahy jej špecifiká ako napríklad nižšiu protipožiarnu odolnosť. Preto k zatepleniu drevostavieb naša firma Acer Heralecký používa kvalitné ohňovzdorné tepelné izolačné materiály. Jedným z nich je fúkaná izolácia Climastone, ktorá patrí do najvyššej triedy reakcie na oheň A1. Fúkaný tepelnoizolačný materiál Climastone môžete použiť na zateplenie rámových stien, stropov, podkroví, podláh,... Táto tepelná izolácia však musí byť chránená vo vonkajšej konštrukcii proti poveternostným vplyvom.

Tepelné izolácie pre drevostavby

Všetky tepelné izolácie, ktoré používame k zatepleniu drevostavieb, majú výborné izolačné vlastnosti a po ich aplikácii fúkaním môže drevostavby "dýchať". Naviac sa nemusíte báť škodcov, ktorí by mohli znehodnotiť Vašu drevenú stavebnú konštrukciu, keďže tepelné izolačné materiály použivané našou firmou Acer Heralecký obsahujú špeciálnu zmes proti mikroorganizmom, hmyzu, hlodavcom a iným škodcom.

Fúkané izolácie dostaneme aj do tých najhoršie dostupných miest drevostavby. Výhodou zateplenia drevostavby fúkanou izoláciou je tiež výrazná eliminácia prehrievania miestností v letných mesiacoch.

Naviac ak zvolíte zateplenie drevostavby pomocou našej fúkanej izolácie Climatizer Plus, prispievate k ochrane životného prostredia, keďže je izolácia biologicky odbúrateľná.


Komentáře:

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...
Diskuse je zatím prázdná.
Kontaktní os. ing. Oldřich Herálecký
 Telefon  777 675 739
 E-mail  oldrich@heralecky.cz
 Adresa Horní Lhota 167
76323 Zlín
čeština cz slovenčina sk